Jak si objednat v online katalogu v Kvelbu

  • by

Jak jsem slíbila v předešlém příspěvku, vysvětlím vám jak si s katalogem nakoupíte.

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo do katalogu. Můžete si katalog stáhnout a mít ve svém počítači. Listujte a pokud se vám nějaký produkt líbí, použijte lupičku + nebo – pro zvětšení či zmenšení obrázku a textu. Každý produkt má své katalogové číslo. To si někam poznačte a pak už jen stačí objednávat. Objednat si můžete buď přes moje kontakty, kde mi napíšete kód produktu, požadovaný počet kusů, vaše celé jméno, vaši adresu a email. Nebo totéž vyplníte zde v komentáři, rozhodnete-li se pro tuto variantu.

A já vám ještě nabízím jinou možnost. Zde je můj link http://katalogy.dedra.cz/?ppk=287418

Po rozkliknutí tohoto odkazu přejdete na moji stránku v Dedře. Nahoře uvidíte moje jméno. Nelekejte se, klidně si listujte, vybítejte a nakupujte! Moje ID 287418 můžete totiž použít jako slevový kód! Vybrané zboží vkládáte do kočárku! Máte nakoupeno a chcete platit? Žádný problém, jen nezapomeňte zaškrtnout okénko “Zaslat na jinou adresu“. No a vyplníte svoje vlastní údaje, vyberete si způsob dopravy a platby a je to!

Na této stránce se můžete i zaregistrovat jako člen Dedry a mít nárok na velké slevy! To mě ale před tím raději kontaktujte. Vše je jasné? Rozumíte všemu? Pokud vám něco vrtá hlavou, pište mi do komentáře nebo nebo přes kontakty.

Ahoj přátelé! Zde si můžete objednat z nabídky, pište své připomínky a nápady. Jen prosím, bez hrubých výrazů. Děkuji Vám!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..